Image style flush (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Style name
ku: ناوی شێواز
