Image style flush (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: revert
pl: przywróć

en: Flush
pl: Wyczyść

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
pl: Obecnie nie ma styli. <a href="!url">Dodaj nowy styl</a>.
