Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Image
be: Малюнак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: Image style
be: Стыль выявы
