Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Image
ca: Imatge

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Operator
ca: Operador

en: Image style
ca: Estil de la imatge
