Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Image
cs: Obrázek

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Operator
cs: Operátor

en: Image style
cs: Styl obrázku
