Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Value
es: Valor

en: Image
es: Imagen

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Original image
es: Imagen original

en: Media
es: Multimedia

en: Operator
es: Operador

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Style ID
es: ID del estilo

en: The comparison operator.
es: El operador de comparación.

en: Data value
es: Valor de los datos

en: The value to compare the data with.
es: El valor con el que comparar los datos.
