Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Image
he: תמונה

en: Dimensions
he: מימדים

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Operator
he: אופרטור

en: Image style
he: סגנון תמונה
