Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Image
hr: Slika

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: Image style
hr: Stil slike
