Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Image
hu: Kép

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Image.
hu: Kép.

en: Image style
hu: Képstílus

en: The comparison operator.
hu: Az összehasonlítás művelete.

en: Data value
hu: Adat

en: The value to compare the data with.
hu: Az érték, amellyel össze kell hasonlítani az adatot.
