Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: Image
it: Immagine

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Original image
it: Immagine originale

en: Operator
it: Operatore

en: Image style
it: Stile immagine

en: The comparison operator.
it: L'operatore di confronto.

en: Data value
it: Valore

en: The value to compare the data with.
it: Il valore con cui confrontare il dato
