Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Value
ja: 値

en: Image
ja: 画像

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Media
ja: メディア

en: Operator
ja: オペレータ

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: The comparison operator.
ja: 比較演算子。

en: Data value
ja: データの値

en: The value to compare the data with.
ja: データと比較する値。
