Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
