Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Image
ku: وێنە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
