Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Image
nl: Afbeelding

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Data value
nl: Gegevenswaarde
