Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Image
pt: Imagem

en: Original image
pt: Imagem original

en: Operator
pt: Operador

en: Image style
pt: Estilo da imagem
