Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Image
ro: Imagine

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine
