Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Image
ta: படம்

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Operator
ta: வினைக்குறி
