Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Image
uk: Зображення

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Operator
uk: Оператор

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: The comparison operator.
uk: Оператор порівняння.

en: Data value
uk: Значення даних

en: The value to compare the data with.
uk: Значення для порівняння данихю
