Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Image
vi: Ảnh

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Operator
vi: Toán tử

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
