Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Image
ar: الصورة

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: Operator
ar: العامل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Data value
ar: قيمة المُعطى
