Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
