Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Image
cy: Delwedd

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
