Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Image
da: Billede

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Original image
da: Originalt billede

en: Operator
da: Operand

en: Image style
da: Billedformat

en: The comparison operator.
da: Sammenligningsoperatoren.
