Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Value
de: Wert

en: Image
de: Bild

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: Original image
de: Originalbild

en: Media
de: Medien

en: Image style
de: Bildstil

en: The comparison operator.
de: Der Vergleichsoperator.

en: Data value
de: Datenwert

en: The value to compare the data with.
de: Die Daten mit diesem Wert vergleichen.

en: Image Styles
de: Bildstile
