Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Image
fi: Kuva

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Operator
fi: Operaattori

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: The comparison operator.
fi: Vertailuoperaattori.

en: Data value
fi: Tietoarvo

en: The value to compare the data with.
fi: Arvo johon tietoa vertaillaan.
