Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Image
pl: Obraz

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Style ID
pl: ID stylu

en: The comparison operator.
pl: Operator porównania.

en: Data value
pl: Wartość danych

en: The value to compare the data with.
pl: Wartość do porównania z danymi.
