Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Image
el: Εικόνα

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Operator
el: Τελεστής

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
