Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Image
et: Pilt

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Image style
et: Pildi stiil
