Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Image
fa: تصویر

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Media
fa: رسانه

en: Operator
fa: عملگر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: The comparison operator.
fa: عملگر مقایسه

en: Data value
fa: مقدار داده

en: The value to compare the data with.
fa: مقداری که داده با آن مقایسه می‌شود.
