Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Original image
fr: Image originale

en: Media
fr: Média

en: Operator
fr: Opérateur

en: Image style
fr: Style d'image

en: The comparison operator.
fr: L'opérateur de comparaison.

en: Data value
fr: Valeur de la donnée

en: The value to compare the data with.
fr: La valeur à comparer avec la donnée.
