Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Image
gl: Imaxe

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Operator
gl: Operador

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
