Image Styles Rules (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Value
hi: मान

en: Image
hi: चित्र

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Media
hi: मीडिया

en: Image style
hi: छवि शैली
