Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Image
id: Gambar

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Original image
id: Gambar asli

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Data value
id: Nilai Data
