Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Operator
lt: Operatorius

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
