Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Image
lv: Attēls

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Operator
lv: Operators

en: Image style
lv: Attēla stils
