Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Image
oc: Imatge

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: The comparison operator.
oc: L'operator de comparason.

en: Data value
oc: Valor de la donada

en: The value to compare the data with.
oc: La valor a comparer amb la donada.
