Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Image
ru: Изображение

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Operator
ru: Оператор

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Style ID
ru: ID стиля

en: The comparison operator.
ru: Оператор сравнения.

en: Data value
ru: Значение данных

en: The value to compare the data with.
ru: Значение для сравнения данных.
