Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Image
sk: Obrázok

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Operator
sk: Operátor

en: Image style
sk: Štýl obrázka
