Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Image
sv: Bild

en: Dimensions
sv: Mått

en: Original image
sv: Originalbild

en: Image style
sv: Stilmall för bild
