Image Styles Rules (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Image
tr: Resim

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Media
tr: Medya

en: Operator
tr: İşletmen

en: Image style
tr: Resim stili

en: The comparison operator.
tr: Karşılaştırma işleci.

en: Data value
tr: Veri değeri

en: The value to compare the data with.
tr: Verinin karşılaştırılacağı değer.
