Image Zoom (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Thumbnail image style
de: Bildstil des Miniaturbilds

en: Hide active thumbnail?
de: Aktive Miniaturansicht ausblenden?
