Image Zoom (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa
