Image Zoom (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki
