Image Zoom (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Popup window
uk: Спливне вікно

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image Zoom
uk: Масштаб зображення
