Image Zoom (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Content types
fr: Types de contenu

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Thumbnail image style
fr: Style d'image de la miniature
