Image Zoom (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image Zoom
vi: Phóng ảnh
