Image Zoom (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl
