Image Zoom (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Popup window
ru: Всплывающее окно

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Thumbnail image style
ru: Стиль миниатюрных изображений

en: Thumbnail image style: @style
ru: Стиль изображения миниатюры: @style
