Imagick (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: JPEG quality
eo: JPEG-kvalito

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
eo: Difini la bildan kvaliton por JPEG-manipuloj. Rangas inter 0 kaj 100. Pli altaj valoroj signifas pli bonan bildkvaliton, sed pli grandaj dosieroj.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
eo: Kvalito de JPEG devas esti numero inter 0 kaj 100.
