Imagick (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: JPEG quality
te: JPEG నాణ్యత

en: original
te: అసలు

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
te: మార్పుచేర్పుల కొరకు JPEG బొమ్మ నాణ్యతను నిర్వచించండి. 0 నుండి 100 వరకు ఉండాలి. విలువ ఎంత పెద్దదైతే బొమ్మ నాణ్యత అంత బాగుంటుంది. కానీ ఫైలు పెద్దదౌతుంది.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
te: JPEG నాణ్యత 0, 100 ల మధ్య ఏదైనా సంఖ్య ఉండాలి.
